Label Nue

Lose Cream Dress

€99

Fustani ynë 'Lose' i thjeshtë por mahnitës. Zgjedhja perfekte për çdo event të ardhshëm. Prerë nga një pëlhurë e butë saten dhe një dizajn minimal. Përmban një dekolte të lartë, një të çarë në pjesën para tek këmba dhe rripa të hollë të rregullueshëm prapa. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 52 % RAYON 48 % VISCOSE

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

Simple yet stunning our 'Lose' dress. Perfect choice for any upcoming event. Cut from soft satin fabric and a minimal design. Features a flattering high neckline, front leg split, and thin adjustable back straps. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 52 % RAYON 48% VISCOSE

Details: Glossy Fabric

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed