Label Nue

Lorna Nude Set

€159

Elegancë dhe stil me setin tonë të bukur 'Lorna'. Në një siluetë me prerje të drejtë, pantallonat kanë bel të lartë për rehati maksimale. Xhaketa ka një përshtatje perfekte në trup ku jep atë pamjen perfekte elegante. Përmban një rrip që mund të hiqet në pjesën e belit dhe ka sfungjerë në shpatulla ku e bëjnë dukjen me strukturë perfekte. Shtoni aksesorë ari që ju kombinohen dhe vishini me këpucët tuaja të preferuara për një pamje elegante.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95%POLYESTER 5%SPANDEX

Detajet: Pupla në mëngë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

Elegance and style go hand-in-hand with our beautiful 'Lorna' set. In a straight-leg silhouette, the pants have a high-rise waist for ultimate comfort. The blazer has an amazing fit giving you that perfect chic look. Features a removable strap at the waist and padded shoulders to enhance the structured silhouette. Add gold accessories to match and wear it with your favorite pumps for a chic look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Fluffy Sleeves

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed