Label Nue

Lorenn Magenta Dress

€42 €79

Fustani 'Lorenn' duket shum tërheqëse dhe përrallor. Fustani është prerë nga një material i butë që është aq i rehatshëm për tu veshur. Përmbanë mëngë të gjata, gjatësi mini dhe lidhëse në pjesën para. Ne e duam mënyrën sesi 'Lorenn' përshtatet në trup. Kombinojeni tuajin me takat apo atletet tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Mëngë të gjata

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

Fun, flirty and fabulous, the 'Loreen' dress. It's cut from a soft fabric that is so comfy to wear. Featuring long sleeves, mini hem and a front tie. We love the way 'Lorenn' fits on the body. Pair yours with your favorite heels or sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Long Sleeves

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed