Skip to content

Cart

Your cart is empty

LORA GREEN DRESS

Sale price€69,00 Regular price€109,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Shkëlqeni me fustanin tonë 'Lora'. Ky fustan është i prerë nga materiali i gomës në një gjatësi maxi, 'Lora' ka një siluetë të përshtatshme që thekson format tuaja. Përmban rripa të gjerë të detajuara me broshë kristali dhe një dekolte të hapur. Visheni me takat tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup dhe broshë kristali në rripa

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

_______________________

Exude glamour and prepare to turn heads in the 'Lora' dress. Cut from jersey fabric in a flattering maxi length, 'Lora' has a close-fitting silhouette that hugs every curve. Features wide shoulder straps detailed with crystal buckle and a wide scoop neckline to showcase your décolletage. Wear yours with your favorite heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Poliester 5% Elastik

Details: Slim fit and crystal buckle on shoulder straps

Care: Hand wash cold

Size: