Skip to content

Cart

Your cart is empty

Loi Lime Combo Dress

Sale price€69,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


I përsosur dhe elgant është fustani jonë 'Loi' që është esencial për garderobën tuaj këtë sezon. Bërë nga një pëlhurë gome me printe që formëson figurën tuaj dhe nxjerr në pah belin tuaj. Fustani ka lidhëse në pjesën e qafës dhe prerje në pjesën para e cila zbulon një pjesë të trupit. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 94% POLYESTER, 6% SPANDEX

Detajet: Prerje në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

Flattering and flawless is our 'Loi' dress that is an essential addition to your party wardrobe this season. Made from printed jersey fabric that shapes your figure and highlights your waist. It has flattering halter neck straps with cutouts at the front to reveal a glimpse of skin. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 94% POLYESTER, 6% SPANDEX

Details: Front cutout

Care: Machine Wash Cold

Size: