Label Nue

Lizie Black Dress

€79 €109

Është koha për të shkëlqyer me fustanin 'Lizie'. Prerë nga një pëlhurë me shkëlqim, me mëngë të gjata dhe dekolte në formën V. E përkryer për daljet tuaja të ardhshme. Nëse dëshironi të keni një pamje joshëse, kombinojeni me disa stileto neutrale dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim Kimik

________________________

It’s time to shine in 'Lizie' Dress. Made from a sequin fabric, featuring long sleeves and a V neckline. Perfect for your dates and upcoming events. If you want to have a captivating look, pair with some neutral stilettos and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Sequin Fabric

Care: Dry Clean Only

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed