Skip to content

Cart

Your cart is empty

LIV EMERALD DRESS

Sale price€99,00 Regular price€149,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani mbreslënës  ‘Liv’ është këtu, dhe pikërisht në kohë për festat e fundvitit apo evente më luksoze. Krijuar nga një material i butë saten dhe me një strukturë jashtëzakonisht të bukur. Ka pjesën e këmbës të hapur, gjithashtu dhe pjesën e gjoksit para, mëngë të gjera ku japin një formë perfekte fustanit. Kombinojeni me disa këpucë nude apo transparente, vendosni një palë vathë ari apo argjendi dhe gjithçka arrin një pamje elegante.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% POLIESTER 5% SPANDEKS

Detajet: Saten dhe me Shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim kimik

 _____________________________________

The beautiful and dreamy ‘Liv’ dress is here, just in time for holiday and those elegant evenings. Made from a soft satin fabric and a beautiful drapery. With an open leg and open front, large puffy sleeves that gives a super elegant structure. Wear it with some clear or nude heels, put on some gold or silver earrings and you got yourself a stunning, elegant look.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 95% POLYESTER  5% SPANDEX

Details: Satin and Shiny

 Care: Machine Wash Cold

Size: