Label Nue

Line Black Set

€49 €129

'Line' set është një stil elegant. E prerë nga një pëlhurë e butë, ky set ka pantallona me brez elastik për një përshtatje të rehatshme dhe një këmishë që ka detaje si jakë dhe butona. E pershtatshme per dreka, darka dhe në dalje nate.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Set dy pjesësh Përkujdesja:Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

The 'Line' is a statement chic style. Cut from a soft fabric, this easy to wear set is complemented with fitted elasticated waistband pants for a flexible fit and a shirt that has traditional details like a notched collar and piping.  Appropriate for brunches, dinners and night outs.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Two-piece set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed