Label Nue

Lilian Purple Set

€29 €69

Seti perfekt për gardërobën tuaj verore, 'Lilian' është bërë nga një pëlhurë delikate e rrudhosur, e butë dhe elastike. Ka rripa të hollë dhe është e hapur në pjesën e këmbës për të zbuluar shkëlqimin e lëkurës. Vishni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Hapje në këmbë anash

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________

Super hot for your summer wardrobe, 'Lilian' set is crafted from a delicate ruched soft fabric. Features pin-thin shoulder straps and a side split that reveals the perfect amount of skin. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Open Detail on the side

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed