Skip to content

Cart

Your cart is empty

Liane Black Dress

Sale price$84.24 Regular price$105.57

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Vishuni për të lënë përshtypje në fustanin 'Liane'. 'Liane' ka një përshtatje të ngushtë dhe ka një dekolte të hapur me material të rehatshëm në pjesën e gjoksit. Ky fustan ju jep përshtatjen perfekte në bel dhe ne na pëlqen çarja në pjesën anash të këmbës. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 88% POLYESTER, 12% SPANDEX

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose pastrim kimik

______________________

Dress to impress in ‘Liane’ dress. 'Liane' is designed for a close fit and has a pretty sweetheart neckline with beautifully pleated underwired cups to accentuate the bust. The bodice features signature boning for the ultimate cinching effect and we love the split to the skirt to reveal a little leg. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 88% POLYESTER, 12% SPANDEX

Details: Open leg detail

Care: Machine wash cold or dry clean

Size: