Skip to content

Cart

Your cart is empty

Lia Black Top

Sale price$20.56 Regular price$34.62

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Bluza 'Lia' është një veshje elegante dhe në modë që i shton shije çdo veshje. I shton një prekje elegante çdo veshjeje dhe mund të kombinohet me lloje të ndryshme veshjesh të poshtme si xhinse, funde ose pantallona që krijojnë një sërë pamjesh dhe kombinimesh.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 86% POLYESTER 14% SPANDEX

Detajet: Me një krah të hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

The 'Lia' top is chic and fashionable piece that adds a touch of elegance to any outfit. This model features a form-fitting silhouette that is designed to accentuate the curves of the wearer. It adds a stylish touch to any outfit and can be paired with different types of bottom wear like jeans, skirts, or pants to create a range of chic and elegant looks.

Model is wearing: Size S

Fabric: 86% POLYESTER 14% SPANDEX 

Details: One-shoulder design

Care: Machine Wash Cold

Size:
Lia Black Top
Lia Black Top Sale price$20.56 Regular price$34.62