Label Nue

Leyna Black Dress

€69

Një mini fustan i përsosur, perfekt për ngjarjet e natës. Detajet e korsetit krijojnë strukturë dhe përshtatet në mënyrë perfekte në trup. Ka material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë. Kombinojini me aksesorë, taka dhe një qantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Pu Leather

Detajet: Përshtatje të gjerë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

_______________________

A flawless mini dress, perfect for date nights. The corset detailing creates structure and hugs your curves perfectly. The underwired, pleated cups provide lift and support whilst the sweetheart neckline works to frame your bust. Accessorize it with understated heels and a mini bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Pu Leather

Details: Slim Fit

Care: Machine Wash Cold or Dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed