Skip to content

Cart

Your cart is empty

Ley Beige Set

Sale price€79,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ky set është definitivisht ajo që i'u nevojitet për garderobën tuaj. Seti 'Ley' mund të vishet së bashku ose veç e veç. Këmisha ka mëngë të gjera dhe butona përpara. Pantallonat e shkurtra janë të dizajnuara për t'u përshtatur në mënyrë perfekte dhe të lirshme që ju japin rehati.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% COTTON

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

This effortless outfit is the new must-have in your wardrobe. The 'Ley' set can be worn together or separately. Features an oversized box-fit blouse and boxer-style shorts. The shirt features wide sleeves and buttons at the front. The shorts are designed to fit mid-rise and loose-fitting for a comfortable feel.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% COTTON

Details: Two-piece set

Care: Machine Wash Cold

Title: