Label Nue

Levina Black Dress and Bodysuit

€109

Inspiruar nga silueta femërore, fustani magjepsës 'Levina' ka një detaj tërheqës të rrudhosur në pjesën para. E bërë në dy pjesë, pjesa e sipërme përmban mëngë të gjata të dizajnuara nga pëlhura rrjetë kurse fustani është bërë nga pëlhura e butë e gomës që mund të stilohet në mënyra të ndryshme. Për të tërhequr vëmëndje kombinojeni me vathë dhe taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Detaj të rrudhosur në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

_______________________

Inspired by feminine silhouette, the glamorous 'Levina' dress has an alluring twisted detail in the front. Made in two pieces, the top features long sleeves designed from mesh fabric and the dress is made from soft jersey fabric which can be styled in different ways. Dial up the drama with glittering earrings and heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Twisted detail in the front

Care: Hand Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed