Skip to content

Cart

Your cart is empty

Lev Aqua Dress

Sale price€149,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ky fustan është perfekt për evente të ndryshme. I bërë nga materiali me shkëlqim që përshtatet shumë mirë në trup. Ka një dekolte V dhe i rrudhosur në pjesën e poshtme të fustanit, përmban rripa të hollë të rregullueshëm. Kombinojini tuajin me taka dhe një qantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% Polyester 3% Spandex

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo pastrim kimik

__________________

This dress is perfect for date nights. Made from sequin fabric that skims your silhouette. It has a plunging V-neckline and artful ruching on the skirt. Features thin and criss-cross straps in the back. Pair with heels and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% Polyester 3% Spandex

Details: Sequin Fabric

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size: