Label Nue

Lessa Denim Jeans

€62

Këto janë pantallona të cilat do të doni t'i vishni gjatë gjithë kohës. Krijuar nga një material xhins me ngjyrë blu të hapur, xhepa para dhe mbrapa dhe duken perfekt me gjithçka.

Modelja ka të veshur: Masën M

Materiali: 100% COTTON

Detajet: Përshtatje të gjerë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

These are the only jeans we want to be wearing this season. Cut from soft pale blue denim, they have a high waist, front and back pockets, and just look so good with literally everything.

Model is wearing: Size M

Fabric: 100% COTTON

Details: Oversized fit

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed