Label Nue

Leslie Royal Dress

€69

Fustanin tuaj të preferuar me gjatësi midi e gjeni këtu. 'Leslie' ju jep ndjesi vere. Ky fustan i bukur me gjatësi midi përmban një dekolte me rripa të hollë të rregullueshëm dhe me një çarje anash. Bashkojeni me taka për një pamje perfekte.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 85%NYLON 15% SPANDEX

Detajet: Çarje anësore

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________

Your next favorite midi dress is here. The 'Leslie' Dress gives you summer feels. This beautiful midi-length dress features a scoop neckline with thin adjustable shoulder straps and a flattering slit. Pair it with heels for a complete look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 85%NYLON 15% SPANDEX

Details: One side split

Care: Machine wash cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed