Skip to content

Cart

Your cart is empty

Lesa Black Dress

Sale price$107.01

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Color:

Black

Fustani 'Lesa' është një fustan magjepsës i krijuar për t'ju bërë të shkëlqeni dhe të keni vëmendje në ngjarjet tuaja më të veçanta. Me detajet unike, ajo dhuron elegancë dhe magjepsje. Detajet që bie në sy të fustanit 'Lesa' janë pjesët e rrudhosura dhe diazjni me një krah. Kur të vishni fustanin 'Lesa' do të jeni gati për të mahnitur të gjithë në raste të veçanta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Poliester 2% Elastik

Detajet: Me një krah të hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

The 'Lesa' dress is an exquisite and enchanting gown designed to make you shine and steal the spotlight at your most special events. With its captivating details, it embodies elegance and glamour. An eye-catching detail of the 'Lesa' dress are the twist detailings and the one shoulder. When you wear the 'Lesa' dress, you'll be ready to dazzle at any special occasion.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% Polyester 2% Spandex

Details: One-shoulder design

Care: Machine wash cold

#color_black
Lesa black dress Sale price$107.01