Label Nue

Lejn Navy Multi Dress

€29 €89

Femëror dhe super elegant, fustani 'Lejn. Bërë nga materiali që ndihet shumë i butë. Shfaq mëngë të gjata dhe dekolte të hapur. Ne e duam mënyrën se si pjesa poshtë e fustanit duket shumë bukur derisa ju ecni. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Printe me lule

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

Feminine and super elegant, the 'Lejn' dress. Made from a fabric that feels so soft. Features long sleeves and open decollete. We love the way the skirt has a mini raise to the front that looks amazing as you walk. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Floral Prints

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed