Label Nue

Layona Red Dress

€39 €55

Ne e pëshkruajmë fustanin tonë 'Layona' si fustan shumë elegant dhe tërheqës. Përmban dekolte të hapur, rripa të hollë dhe pjesa e poshtme ka gjatësi deri nën gjunjë e cila përshtatet mirë në trup. Ajo ka një çarje anësore për të zbuluar shkëlqimin e lëkurës. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% POLYESTER 10% SPANDEX

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

Elegant and feminine are just two words that describe our 'Layona' dress. Features open decollete, slim straps and under-the-knee length for a figure-hugging fit. It has a dramatic side slit to reveal a flash of skin. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% POLYESTER 10% SPANDEX

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed