Skip to content

Cart

Your cart is empty

Lania Pink Dress

Sale price$62.92 Regular price$94.91

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Për të theksuar format trupore, fustani maxi 'Lania' është punuar nga pëlhura me shkëlqim për të gjitha eventet tuaja të veçanta. Me dekoltenë e saj të drejtë dhe një të hapur në pjesën e këmbës, 'Lania' do të magjeps nga çdo kënd. Kombinojeni me taka, aksesorë minimalë dhe lëreni të jetë në qendër të vëmendjes.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Poliester, 8% Elastik

Detajet: Rripa të hollë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

Draping beautifully over the feminine form, the 'Lania' Maxi Dress is crafted from shiny fabric for all your special occasions. With her straight neckline and thigh-high split, 'Lania' will captivate from every angle. Pair with heels, and minimal accessories, and let her take center stage.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% POLYESTER, 8% SPANDEX

Details: Thin Straps

Care: Machine Wash Cold

Size: