Label Nue

Laela Black Dress

€99 €139

Fustani në formë të xhaketës që mund ta vishni në çdo rast. Përmban një dekolte të hapur V dhe një siluetë të prerë. Dizajni me pupla e bënë të duket tërheqës. Përmban një dizajn unik me gjatësi mini dhe pupla. Visheni tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% COTTON 3% SPANDEX

Detajet: Detaj me pupla

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

Beautiful dress that you can wear on any occasion. The top features a deep v-neckline and a tailored cropped silhouette. The fluffy feathers make it cute and flirty. The mini skirt features a unique design silhouette and feathers. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% COTTON 3% SPANDEX

Details: Fluffy Details

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed