Label Nue

Kyra Cream Dress

€35 €52

Fustani mini 'Kyra' është shumë i thjeshtë dhe i rehatshëm. Prerë nga materiali i lehtë i gomës. Ka rripa të hollë, dekolte e hapur me një detaj të ndërthurur në pjesën para dhe pjesa e shpinës e hapur. Visheni me taka dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% polyester, 10% spandex

Detajet: Pjesa e shpinës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

The 'Kyra' mini dress is so simple and comfortable. Cut from lightweight jersey that feels so soft. Features slim straps, open decollete with a twist design and open back. Style yours with heels and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% polyester, 10% spandex

Details: Open back

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed