Skip to content

Cart

Your cart is empty

Kortni Black Dress

Sale price$85.63 Regular price$215.71

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Është shumë e lehtë të visheni në frymën moderne me fustanin tonë 'Kortni'. Është super tërheqëse dhe e dizajnuar në mënyrë perfekte. 'Kortni' ka përshtatjen perfekte dhe është bërë nga një pëlhurë me shkëlqim në një gjatësi maxi që thekson format tuaja. Ka mëngë të gjata dhe një dekolte V. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Pëlhurë me gurë shkëlqyes

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

_________________________

Decadence dressing is made easy in 'Kortni' . Super flattering and designed to perfection. 'Kortni' dress has the perfect fit and is made from a glorious sequin fabric in a flattering maxi length that hugs every curve. Features long sleeves, and an V neckline. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Shiny Stones Fabrication

Care: Hand wash cold

Size: