Skip to content

Cart

Your cart is empty

KELLI PINK DRESS

Sale price€69,00 Regular price€109,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Kelli' ka një detaj të ndërthurur në pjesën e prapme që krijon një efekt të këndshëm dhe femëror dhe e thekson bukur pjesën e hapur të shpinës. Ka një përshtatje të ngushtë për të theksuar format tuaja, dhe gjatësia maksi e bën fustanin të lehtë për ta veshur në çdo event. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Detaj i ndërthurur në pjesën prapa

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 115 cm / 45.3 inch

___________________________

The ‘Kelli ’ dress has a twisted back detail that creates a flattering and feminine effect and beautifully emphasizes the open part of the back.The maxi length makes it appropriate to wear in many events. Wear it with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Twist detail at the back

Care: Machine Wash Cold

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 115 cm / 45.3 inch

Size: