Skip to content

Cart

Your cart is empty

KELLI MANGO DRESS

Sale price€69,00 Regular price€109,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Kelli' ka një detaj të ndërthurur në pjesën e prapme që krijon një efekt të këndshëm dhe femëror dhe e thekson bukur pjesën e hapur të shpinës. Ka një përshtatje të ngushtë për të theksuar format tuaja, dhe gjatësia maksi e bën fustanin të lehtë për ta veshur në çdo event. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Detaj i ndërthurur në pjesën prapa

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 115 cm / 45.3 inch

___________________________

The ‘Kelli ’ dress has a twisted back detail that creates a flattering and feminine effect and beautifully emphasizes the open part of the back. The maxi length makes it appropriate to wear in many events. Wear it with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Twist detail at the back

Care: Machine Wash Cold

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 115 cm / 45.3 inch

Size: