Skip to content

Cart

Your cart is empty

Jules Black Dress

Sale price€99,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


'Jules' do të theksojë format tuaja. Përmban kristale të vendosura te pjesa e dekoltesë dhe rripa të rregullueshëm. Pjesa e poshtme e fustanit mblidhet anash dhe ka pjesën e këmbës së hapur. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

________________________

'Jules' is sure to hug your body in all the right places. Features hand-placed crystals along the sweetheart neckline and adjustable straps for the perfect fit. The skirt has stitched gathers to the hips so that the skirt drapes across the hips and teases open at the front slit for just a flash of thigh. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Size: