Skip to content

Cart

Your cart is empty

Joy Ivory Dress

Sale price€39,00 Regular price€52,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ju prezantojmë me fustanin tonë të shkurtër të momentit. Fustani 'Joy' është i prerë nga një pëlhurë e butë në një siluetë minimale. Fustani ynë 'Joy' nxjerr në pah këmbët tuaja dhe ka një dekolte të hapur me rripa të rregullueshëm që lidhen në qafë. Visheni me taka apo atlete.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________

Introducing our mini of the moment. The 'Joy' dress is cut from a soft fabric in a minimal silhouette. Our 'Joy' dress highlights great legs and features open neckline with adjustable neck straps. Wear it with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Slim Fit

Care: Machine Wash Cold

Size: