Label Nue

Joset Silver Set

€29 €179

'Joset' Set di se si të bëj përshtypje! Flirtuese dhe shumë femërore, mund t'i besoni që të jeni në qendër të vëmëndjes në çdo festë apo event. Me mëngë të gjata, pantallona me bel të lartë, pulla në pjesën para dhe pëlhurë me shkëlqim. Kombinojeni tuajin me aksesorë minimal.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim Kimik

_____________________

'Joset' Set knows how to make a statement! Fierce, flirty, and powerfully feminine, you can trust her to have your back at any party, or social gathering. Featuring long sleeves, high waist pants, buttons in the front and shiny fabric. Pair yours with minimal accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Shiny Fabric

Care: Dry Clean Only

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed