Skip to content

Cart

Your cart is empty

JOEL BABY BLUE TOP

Sale price$21.77 Regular price$64.22

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Feminitet dhe elegancë në korsetin tonë 'Joel'. Prerë nga pëlhura jonë e butë, 'Joel' përmban një bust në formë të korsesë dhe jep mbështetje në bel për një përshtatje perfekte. Ky korset vjen në shumë nuanca të bukura për një gardërobë verore të kompletuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Përshtatje perfekte në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________

Plain femininity and charming elegance in the 'Joel' corset top. Cut from our soft crepe fabric, 'Joel' features a fully corseted bodice and waist support for an ultra-flattering figure. This corset comes in many pretty hues for a completed summer wardrobe.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Elastik

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
JOEL BABY BLUE TOP
JOEL BABY BLUE TOP Sale price$21.77 Regular price$64.22