Label Nue

Jeni Pink Cream Set

€89 €149

Seti 'Jeni' ka një dizajn me paterna, ajo është pak retro dhe ka një pamje të këndshme për vajzat. Është i gjithi me material të butë të thurur që është i rehatshëm dhe thekson format tuaja trupore. Kombinoje tuajat me disa atlete ose çizme.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Gjatësi mini

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

'Jeni' Set is sweet, she’s a little bit retro and she’s got a cool-girl vibe. It's all knitted and super soft fabric that’s comfortable and will hug your body and highlights your curves. Pair yours with some sneakers or boots.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Mini Hem

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed