Skip to content

Cart

Your cart is empty

Jaylen Kelly Green Dress

Sale price€79,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Njihuni me fustanin tonë të ri 'Jaylen'. Pjesa poshtë e fustanit mblidhet bukur anash dhe e ka pjesën e këmbës të hapur. 'Jaylen' është një fustan shumë elegant dhe tërheqës. Kompletojeni me taka transparente dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Poliester 4% Spandex

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim kimik

______________________

Meet our new dress 'Jaylen'. The long skirt drapes gracefully over the hips with pretty gathers over the side and has an open leg. 'Jaylen' is designed to create feelings of femininity and sexiness. Perfect with clear heels and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% Polyester 4% Spandex

Details: Open leg detail

Care: Dry clean only

Size: