Label Nue

Jaya Chocolate Set

€99

Seti 'Jaya' është perfekt për çdo sezon dhe super i rehatshëm. Pantallonat me këmbë të gjera kanë një bel elastik që ju japin rehati dhe duken fantastike. Bluza ka një dekolte të hapur në formë V, mëngë të gjata dhe lidhëse te holla qe lidhen rreth belit. Vishini me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja:Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

The 'Jaya' set is perfect for every season and super versatile. The wide leg trousers have an elasticated waist for comfort and a silky lining so they both feel, and look fantastic. The top features a plunge V neckline, long sleeves and skinny criss cross straps that tie around the waistline. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Two piece set

Care: Machine Wash Cold

FALSE :
Quantity:

You may also like

Recently viewed