Label Nue

Javeria Black Dress

€55

Fustani 'Javeria' duket shumë tërheqës. Ky fustan thekson në mënyrë perfekte format tuaja. I dizajnuar në një siluetë të gjatë dhe me një jakë të ekzagjeruar. Ai ka butona në pjesën para për ta stiluar sipas dëshirës. Mund t'i hapni disa butona përgjatë dekoltesë dhe dhe në fund të fustanit për një dukje më të relaksuar. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Siluetë e gjatë dhe me butona, material transparent

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

Fun, flirty and fabulous, the 'Javeria' dress. This dress flatters and subtly sculpts your frame. It's designed in a longline silhouette and has an exaggerated pointed collar. It has a button front to style as desired and is fully lined for comfort. Undo a few buttons along the neckline and midi hem for a more relaxed feel. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Longline silhouette with buttons, see through

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed