Label Nue

Jara Teal Green Set

€139 €189

Seti 'Jara' është ajo që duhet ta keni patjetër në gardërobë këtë sezon! Pantallonat janë me bel të lartë me xhepa anësorë funksional dhe ka xhaketë të gjerë ku jep atë pamjen perfekte elegante. Kombinojeni me takat tuaja te preferuara, disa aksesorë dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

The 'Jara' Set is a wardrobe must-have this upcoming! Features high-waist pants with functional side pockets, and an oversized blazer that give you that perfect chic look. Pair with your favorite heels, accessories, and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Two Piece-Set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed