Skip to content

Cart

Your cart is empty

Jaida Fuchsia White Dress

Sale price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Kombinimi perfekt në fustanin 'Jaida'. Ka një model të bukur dhe material të përshtatshëm edhe për mot të ftohtë, gjatësia midi bie perfekt përgjatë trupit. I krijuar nga material i butë, ky stil me siguri do të bëhet i preferuari juaj. Ka mëngë të gjata dhe një dekolte me jakë që mbyllet me pulla. Visheni atë me gjithçka, nga sandalet me rripa deri tek atletet.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 40% VISCOSE, 37% NYLON, 23% POLYESTER

Detajet: Material me printe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

Super casual and beautiful fit in the 'Jaida' dress. It features a beautiful pattern and long sleeves perfect for colder weather, the midi hem drapes perfect along the body. Crafted with soft material, this style is sure to become a favorite. Features long sleeves and a collar neckline that is traced with buttons. Wear it with everything from strappy sandals to sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 40% VISCOSE, 37% NYLON, 23% POLYESTER

Details: Printed Fabric

Care: Machine Wash Cold

Size: