Label Nue

Jady Black Dress

€79

E prerë nga një pëlhurë me shkëlqim, 'Jady' ka një strukturë unike me mëngë të gjata. Pjesa e poshtme e fustanit mbështjellet me hijeshi anash dhe ka pjesën e këmbës të hapur. E përkryer me taka transparente dhe disa vathë klasikë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

_______________________

Cut from a glorious sparkly fabric, 'Jady' has a unique structure and long sleeves. The long skirt drapes gracefully over the hips with pretty gathers over the side and has an open leg. Perfect with clear heels and some classic earrings.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold or Dry clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed