Label Nue

ISSA AQUA MINI DRESS

€139

Dukuni bukur me fustanin 'Issa'. Ky fustan është bërë nga material me shkëlqim me dizajn teksture që theksojnë format tuaja. Ka një jakë të lartë dhe detaje të gëzofit në pjesën e poshtme të fustanit. Kombinojeni me sandalet tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Poliester

Detajet: Detaje të gëzofit në pjesën e poshtme të fustanit

Përkujdesja: Pastrim kimik

________________________

Elevate your style to the next level with the 'Issa' dress. This dress is made from glitter fabric with a textured design that sculpts your figure and cinches you in. Features a flattering high neckline and has fluffy feathers at the hem. Pair it with your favorite sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Fluffy feathers at the hem

Care: Dry clean only

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed