Label Nue

Isola Red Dress

€89

Ky fustan është padyshim ajo që ju duhet. Prerë nga goma e shkëlqyeshme që mbështjellët për trupi në pjesën e belit dhe ijëve për të shfaqur linjat tuaja në mënyrë perfekte. Fustani maxi ka një dekolte asimetrike dhe këmbë të hapur. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% Nylon, 18% Spandex

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

This dress is definitely a must-have. Cut from a lustrous jersey that ruches at the waist and hips to flatter your figure. Flattering one-shoulder maxi dress features an asymmetrical neckline and an open leg. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% Nylon, 18% Spandex

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed