Label Nue

Irys Grey Dress

€89

Dukuni tërheqëse këtë sezon në fustanin tonë 'Irys'. Bërë nga rrjeta e butë dhe e rrudhosur për një strukturë të bukur. Ky mini fustan përmban mëngë të gjata dhe prerje të shumta diagonale në pjesën e përparme që jep pamje të bukur. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Prerje në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

Keep it sexy this season in our ‘Irys’ dress. Made from soft mesh and ruched throughout for a pretty texture. This mini features long sleeves and multiple diagonal cutouts to the front that makes the look phenomenal. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Front cutout

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed