Label Nue

IRSA BLACK DRESS

€129

'Irsa' është një fustan plotë elegancë dhe klas. Bërë nga materiali i gomës qe thekson format tuaja. Fustani 'Irsa' është I rrudhosur në pjesën e belit dhe ijëve për të shfaqur linjat tuaja në mënyrë perfekte dhe ka rripa të hollë. Ne e duam pjesën e hapur të këmbës që zbulon shkëlqimin e lëkurës. Vishini me taka për një dukje perfekte.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Gjatësia e fustanit: 150 cm / 59.05 inch

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

The 'Irsa' dress is the picture of elegance and class. Made from jersey fabric to gently skim your figure. The 'Irsa' dress ruches at the waist and hips to flatter your figure and has slim straps. We love the front split revealing the perfect amount of skin. Wear yours with delicate heels for a complete look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Elastik

Dress Length: 150 cm / 59.05 inch

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed