Label Nue

Indra Grass Set

€29 €79

Një set i bukur, perfekt për ato ditë të rastësishme dhe relaksuese. Ka një bluzë me jakë të rrumbullakët, e shkurtër por me mëngë të gjata, të poshtmet janë të ngushta me bel të lartë dhe theksojnë format tuaja trupore në mënyrë perfekte. Kompletoni dukjen tuaj me këpucë transparente apo për një dukje më të përditshme me një xhaketë dhe disa atlete.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 65% RAYON 35% NYLON

Detajet: Dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

A beautiful set, just perfect for those casual and comfy days. Features a straight neck top with a short cut but long sleeves and all tight high-waisted bottoms that shapes the body perfectly. Complete your look with some nude heels or for a more daily look put a jacket and some runners.

Model is wearing: Size S

Fabric: 65% RAYON 35% NYLON

Details: Two piece set

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed