Skip to content

Cart

Your cart is empty

Imara Olive Top

Sale price€19,00 Regular price€32,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Bluza jonë 'Imara' është veshja që do të ju duhet për këtë sezon. Bërë me printime gjarpri ku thekson format tuaja trupore. Ka përshtatje perfekte në trup me detaje të bukura, mëngë të gjata dhe prerje asimetrike në pjesën para. Visheni me xhinse.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% POLYESTER, 2% SPANDEX

Detajet: Prerje në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

Our 'Imara' is the new staple you’ll be reaching for this season. Made with snake prints for a figure-hugging fit. The figure-hugging silhouette is complete with cover stitch detailing, long sleeves, and asymmetric cutouts. Wear yours with jeans

Model is wearing: Size S

Fabric: 98%POLYESTER, 2%SPANDEX

Details: Front cutout

Care: Machine Wash Cold

Size: