Label Nue

Hope Lavender Dress

€19 €62

'Hope' është fustan shumë elegant dhe tërheqës. I bërë nga materiali saten që është i rrudhosur dhe ju jep përshtatjen perfekte. Karakterizohet nga rripa zinxhiri, material shumë të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë dhe i rrudhosur anash. E përkryer për çdo rast të veçantë. Visheni me taka glamuroze.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: I rrudhosur anash

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët apo Pastrim Kimik

_____________________

'Hope' is designed to create feelings of femininity and sexiness. It's cut from satin fabric that's ruched to flatter your figure. Features chain straps, underwired cups for full support and flattering side ruching. Perfect for any special occasion. Wear it with glamorous heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Side ruching

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed