Skip to content

Cart

Your cart is empty

Hollis Blue Dress

Sale price€45,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Hollis' sjell një stil tërheqës në çdo gardërobë me rrjetën e tij transparente dhe dizajnin e ndërlikuar të printimit. Pëlhura e lehtë por e qëndrueshme ju ndihmon të qëndroni rehat ndërsa dukeni në më të mirën tuaj. Kjo pjesë mahnitëse me siguri do të ju bëjë të dukeni me shumë stil.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% NYLON, 5% SPANDEX

Detajet: Material transparent

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

The 'Hollis' Dress brings an eye-catching style to any wardrobe with its transparent mesh and intricate print design. The lightweight-yet-durable fabric helps you stay comfortable while looking your best. This stunning piece is sure to make a fashion statement.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% NYLON, 5% SPANDEX

Details: Transparent Fabric

Care: Machine Wash Cold

Size: