Label Nue

Hold Green Dress

€29 €62

Ky fustan përmban një siluetë të ngushtë në trup, mëngë të gjata dhe jakë të lartë. Materiali mjaft elastik që është perfekt për çdo formë trupore e bën këtë fustan ideal per t’u kombinuar me gjithëçka. Kombinojeni me ca këpucë transparente dhe një çantë të thjeshtë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Detajet: Jakë të lartë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

This dress features a curvy silhouette, long sleeves, and a turtle neck. The fabric that is perfect for any body shape makes it ideal to combine with anything. Our go-to look is to pair it with some clear heels and a casual little bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% SPANDEX

Details: Turtle Neck

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed