Skip to content

Cart

Your cart is empty

HOFMAN LONG BLACK

Sale price€79,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Këpucët 'Hofman' kanë një siluetë elegante që krijon iluzionin e këmbëve të gjata. Këto sandale kanë formë të trekëndëshit në pjesën para, detaje me gurë shkëlqyes dhe rripa të gjatë që lidhen me elegancë rreth këmbës tuaj. Kombinojeni këto këpucë me fustanet apo fundet tuaja të preferuara.

Lartësia e përafërt e takës:  12 cm / 4.72" (inch)

Materiali: Skaj dhe Gur 

Ngjyra: E zezë

_______________________

The 'Hofman' heels have an elegant silhouette that creates the illusion of endless legs. These sandals feature a triangle front open toe, rhinestone detailing and long straps that elegantly frame your legs. Wear with your favorite dresses or skirts on a night out.

Heel Height Approx.: 12 cm / 4.72" (inch)

Material: Leather and rhinestone 

Color: Black

Size: