Skip to content

Cart

Your cart is empty

HESS GOLD

Sale price€149,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Merrni një dukje klasike dhe joshëse më këpucët tona 'Hess' nga brendi Schutz. Të prodhuara nga lëkura Ari, këpuca jonë qëndron në një takë të hollë, duke e bërë këmbën tuaj të duket më tërheqëse. Vishini ato në përditshmërinë tuaj apo në mbrëmje me gocat.

Lartësia e përafërt e takës: 9 cm / 3.54" (inch)

Materiali: Lëkurë Metalike

Ngjyra: Ari

_______________________

Make a glamorous statement with 'Hess' Pump Heel. Made from gold embossed leather, our pumps sit on stiletto heels and feature classic pointed toes. Wear them for a casual day out or a night out with girls.

Heel Height Approx.: 9 cm / 3.54" (inch)

Material: Metallic Leather 

Color: Gold

Size: