Label Nue

Helda Pink Blazer

€39 €99

Xhaketa 'Helda' është super femërore. Ka xhepa funksional përpara, butona dhe një përshtatje të gjerë. 'Helda' do të bëhet shpejt një element kryesor i garderobës tuaj me opsionet e saj të pafundme të stilimit.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER, 5% ELASTANE

Detajet:Përshtatje të gjerë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

Our 'Helda' blazer is effortless and super feminine. Featuring functional front pockets, buttons, and an oversized fit. 'Helda' will quickly become a wardrobe staple on high rotation with her endless styling options.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER, 5% ELASTANE

Details: Oversized fit

Care: Machine Wash Cold

Size :
Quantity:

You may also like

Recently viewed