Skip to content

Cart

Your cart is empty

Hela Silver Dress

Sale price$210.94

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Me një siluetë të konstruktuar në mënyrë perfekte, ne i'u ofrojmë fustanin 'Hela'. Ka materialin e ndërthurur në pjesën para dhe një dekolte të hapur. Gjatësia maxi e fustanit ka pjesën e këmbës të hapur që përshtatet në mënyrë perfekte në trupin tuaj. Kombinojeni tuajin me disa taka transparente apo nude.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

_____________________

In a beautifully constructed silhouette, we offer you the 'Hela' dress. Features a beautiful draped twist on the front, luxurious ruched details and a plunging neckline. The maxi skirt has an open leg and highlights your curves beautifully. Wear yours with some clear or nude heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Sequin Fabric

Care: Hand Wash Cold

Size: